DARMOWY ZWROT

Obejrzyj, przymierz, skonsultuj, znowu przymierz… Na podjęcie decyzji masz aż 14 dni, a zwrot jest darmowy.
Jeżeli zdecydujesz się na zwrot towaru postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Pobierz formularz zwrotu
  Wydrukuj go i wypełnij oraz podpisz się – będziemy za to bardzo wdzięczni :). Jeżeli masz problem z dostępem do drukarki, nie musisz koniecznie drukować formularza. Te same informacje możesz spisać na czystej kartce papieru, ważny jest natomiast Twój podpis.
 • Zapakuj zwracany produkt.
  Oczywiście, najlepiej jak użyjesz pudełka, w którym został wcześniej dostarczony. Do środka włóż – dowód zakupu towaru (np. paragon lub fv) oraz wcześniej wypełniony formularz zwrotu. Pamiętaj, że zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki.
 • Skontaktuj się z Susan pod adresem order@mulhollandlife.com lub pod telefonem  +48 506 958 771
 • Podaj adres , datę oraz godziny odbioru przesyłki (domyślnie użyjemy adresu, na który pierwotnie wysłaliśmy Twoje zamówienie). Mając tą informację wyślemy Ci mailem etykietę zwrotną UPS.
 • Wydrukuj etykietę zwrotną.
  Nie masz pod ręką drukarki? Daj nam znać.
 • Poczekaj na kuriera :)

BEZPŁATNA WYMIANA

Na mniejszy, większy rozmiar lub zupełnie inny produkt ? Nieistotne, w każdej sytuacji wymiana jest darmowa. Jeżeli zdecydujesz się na wymianę postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Skontaktuj się z Susan pod adresem order@mulhollandlife.com lub pod telefonem  +48 506 958 771
  Podaj nr zamówienia lub imię i nazwisko oraz na co chciałabyś / chciałbyś wymienić swój zakup. Jeżeli jest dostępny, od razu go dla Ciebie zarezerwujemy, co oczywiście potwierdzimy mailowo bądź telefonicznie.
 • Jeżeli produkt na wymianę będzie dostępny Susan poprosi Cię o podanie adresu, daty oraz godziny odbioru przesyłki (domyślnie użyjemy adresu, na który pierwotnie wysłaliśmy Twoje zamówienie). Mając tą informację wyślemy Ci mailem etykietę zwrotną UPS.
 • Wydrukuj etykietę zwrotną.
  Nie masz pod ręką drukarki? Daj nam znać.
 • Zapakuj towar na wymianę. Pamiętaj, że wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki.
 • Czekaj na kuriera :)

Dalej pałeczka po naszej stronie. Jak tylko otrzymamy od Ciebie paczkę, wyślemy zarezerwowany produkt.

 

ADRES DO ZWROTÓW / WYMIAN

Mulholland Life
ul. Zakamycze 38
30-240 Kraków Poland

W razie jakichkolwiek wątpliowści związanych z procedurą zwrotu, skontaktuj się z Susan !

e-mail: order@mulhollandlife.com
tel. +48 506 958 771

ZWROT GOTÓWKI

Niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu czy spełnione zostały wszystkie wymagania,  prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem rozpoczęcia procedury zwrotu gotówki.

Czas otrzymania zwrotu zależy od metody płatności jaką wybrałaś / wybrałeś. Zazwyczaj jest to ok 2 dni roboczych od momentu zatwierdzenia zwrotu.

E-mail

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.