Dołącz do teamu Mulholland Life !

Specjalista od marketingu / PR modowy
Poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko PR Manager. PR Manager będzie odpowiedzialny za wzrost rozpoznawalności marki na rynku polskim i zagranicznym, zwiększenie liczby klientów online, a co za tym idzie wzrost sprzedaży.

Bazując na kampaniach marketingowymi, wydarzeniach i innych działaniach firmy, zadaniem PR managera będzie pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktu z mediami, ważnymi dziennikarzami modowymi, publiką w mediach społecznościowych oraz wszystkimi znaczącymi odbiorcami marki.Poszukujemy osoby kreatywnej , łatwo nawiązującej kontakty , zaznajomionej ze specyfiką działań PR w social mediach, interesującej się modą i najnowszymi trendami.
Obowiązki:
• Współpraca z teamem podczas tworzenia kampanii i strategii marketingowych• Budowanie i utrzymywanie relacji ze znaczącymi mediami, magazynami, blogami etc, które przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności marki oraz zwiększenia sprzedaży.
• Przygotowywanie informacji prasowych oraz innych materiałów kluczowych do promocji w mediach, związanych z działalnością firmy;
• Dbałość o to aby produkty były widoczne w mediach. Współpraca i nawiązywanie kontaktów ze stylistami, showroomami etc
• Zaangażowanie i własna inicjatywa nakierowana na rozwój firmy
Wymagania:

- Mile widziane będzie doświadczenie oraz wypracowana lista kontaktów, jednak najważniejsze jest dla nas Twoje zaangażowanie, pomysły na rozwój firmy oraz skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów. Swoją pracę możesz wykonywać z dowolnego miejsca na Ziemi oraz w dowolnych godzinach.
 - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Chcesz dołączyć do Mulholland Life ? Prześlij nam swoje CV, koniecznie z numerem telefonu i krótki list motywacyjny na adres:
mulhollandlife.dreamjob@gmail.com

E-mail

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.