Co powiecie na ucieczkę przed zimową aurą na magiczne Bali i rajską wyspę Gili Trawagan !?

Mulholland Life i Freeme Yoga zapraszają Was do spędzenia niezapomnianych 2 tygodni pod okiem wyjątkowo utalentowanej i wszechstronnej joginki i tancerki Gosi Mielech, która wprowadzi Cię w terapeutyczny, wzmacniający i regenerujący aspekt jogi oraz innych form ruchu. Spełnijcie swoje marzenia i dajcie się porwać na niezwykłą przygodę dla ducha, ciała i umysłu.

Chcemy Wam pokazać prawdziwe Bali i Gili z wiecznie uśmiechniętymi localsami, przepiękną tropikalną przyrodą, rajskimi plażami, niezwykłymi krajobrazami, magicznymi świątyniami, przepysznym jedzeniem i niepowtarzalnymi wschodami i zachodami słońca. Będzie to czas na wyciszenie, zwolnienie, a także kontakt z naturą i płynącą z niej energią. Systematyczna praktyka pozwoli Wam rozwijać i pogłębiać umiejętności, a także poszerzać świadomość ciała i jego nieograniczonych możliwości.

Warsztaty odbędą się w kameralnym towarzystwie, dlatego każdemu z Was Gosia będzie mogła poświęcić czas, wesprzeć na ścieżce rozwoju oraz pomóc w realizacji indywidualnych potrzeb. Wszystkie zajęcia są idealne zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodą z jogą, jak i dla osób praktykujących!

Zapraszamy osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyzn, chcące poszerzyć swoje umiejętności jogowe oraz przeżyć niezapomnianą przygodę wraz z fantastycznymi i otwartymi ludźmi !

Cel wyprawy: Indonezja/Ubud na Bali i Gili Trawangan
Początek wyprawy (wylot z PL): 21/11/2017
Koniec wyprawy ( przylot do PL): 5/12/2017
minimalna ilość uczestników: 8os max. 15os

CAŁKOWITY KOSZT:

CENA WARSZTATÓW : 3530pln (płatne przed wyjazdem na nasze konto) + 270 USD (płatne gotówką na miejscu)
CENA BILETU : 2970pln . Przelot liniami Qatar Airways na trasie:
Warszawa – Doha – Denpasar – Doha – Warszawa

RAZEM : 6500 pln + 270$

ZASADY PŁATNOŚCI:

I RATA – OPŁATA REZERWACYJNA: 800pln
informacje o kolejnych płatnościach zostałą wysłane mailem.

UWAGI

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony

Obywatele Polski nie potrzebują wizy do Indonezji

W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych.

Współorganizatorem wyjazdu jest biuro podróży Passion Fruit
NIP: 676-245-75-40
KRS: 0000428158
Gwarancja AXA: 02.269.022
Licencja organizatora: Z/44/2012

Warunki uczestnictwa Passion Fruit

Miejsce możesz zarezerwować kontakując się z nami pod adresem:

info@freemeyoga.com

lub telefonicznie:

690906707 Natalia / 501290254 Marika

Potwierdzeniem udziału jest wpłata zaliczki w wysokości 800pln. Informacje o kolejnych płatnościach zostaną  wysłane do Ciebie mailem.

Nasza Joginka – Gosia Mielech

JAKI RODZAJ JOGI BĘDZIEMY PRAKTYKOWAĆ ? JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA ?

Power Vinyasa Yoga
to silna oraz dynamiczna praktyka ukierunkowana na harmonijny przepływ ruchu skoordynowanego z oddechem. Podczas zajęć, asany połączone są w energetyczne, płynne sekwencje, dzięki którym rozwiniemy siłę, elastyczność, wytrzymałość, balans oraz zwinność i koordynację.
Zajęcia te budują wspaniałą siłę fizyczną, budzą świadomość ciała, a także otwierają serce, dzięki czemu uzyskamy stan głębokiego spokoju i kontaktu ze sobą. Power Vinyasa Yoga jest mocną, intensywną praktyką, wyzwaniem dla ciała oraz pracą nad skupieniem umysłu na oddechu i słuchaniem potrzeb własnego ciała. Wyostrza zmysły.

Slow Flow Yoga
to delikatna, a jednocześnie bardzo głęboka praktyka, która wycisza umysł i harmonizuje ciało.
Jest to idealne zwieńczenie dnia, spokojny przepływ asan pozwala wnikliwie wsłuchać się w sygnały płynące z ciała. Podczas praktyki spędzimy dłuższy czas w wybranych asanach, pozwalając ciału w naturalny sposób poszerzać zakresy oraz poruszać miejsca, które są nadto spięte i niedotlenione. Slow yoga wprowadzi nas w stan wyciszenia i równowagi.

Rytuały tybetańskie
to pradawne ćwiczenia, rozpowszechnione przez Petera Kelder’a, autora książki „Źródło wiecznej młodości”. Peter opisał historię pułkownika Bradforda, emerytowanego oficera armii brytyjskiej, który wyruszył do Tybetu w poszukiwaniu źródła młodości. Rytuały tybetańskie są masażem wszystkich ośrodków energetycznych, a pośrednio gruczołów dokrewnych. Systematyczne praktykowanie wspomaga układ hormonalny w przywracaniu harmonii i leczeniu zaburzeń. Rytuały tybetańskie wzmacniają, energetyzują i stabilizują. Skuteczność ćwiczeń można odczuć na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej.

Pilates
to holistyczny system ćwiczeń mający na celu równomierne wzmocnienie ciała, a w szczególności mięśni głębokich stabilizujących kręgosłup i miednicę. Technika ta uczy, jak poruszać się z kontrolą, używając naszego centrum. Pomaga skorygować dysbalans mięśniowy oraz problemy posturalne, które często są źródłem bólu/problemu. Pilates umożliwia wyrzeźbienie zbalansowanego ciała, które jest silniejsze, uelastycznione i pełne energii. Wyjątkowość zajęć Pilates polega na różnorodności ćwiczeń, możliwości ich modyfikacji i urozmaiceń, dzięki czemu zaangażowane zostają wszystkie mięśnie ciała, a trening przynosi korzyści zarówno dla sportowców, jak i osób po urazach. „The Pilates Method of Body Conditioning develops the body uniformly, corrects posture, restores vitality, invigorates the mind and elevates the spirit.” – Joseph Pilates

GoPiYoga
to autorska forma ruchu stworzona przez Gosię Mielech,  łącząca elementy jogi, pilates, tańca współczesnego oraz baletu

108 powitań słońca
W kulturze Dalekiego Wschodu liczba 108 symbolizuje doskonałość i uważana jest za liczbę świętą albo magiczną. Cyfry 1, 0 i 8 reprezentują odpowiednio: jedność (albo jednostkę), pustkę (nic) i nieskończoność (wszystko). 108 ma związek z fizycznym Kosmosem: Słońcem, Księżycem i Ziemią. Odległość Słońca do Ziemi jest około 108 razy większa od średnicy Słońca. Analogicznie odległość Księżyca do Ziemi.
Numerologicznie 108 to „dziewiątka” (1 + 0 + 8), czyli liczba całkowitości, wtajemniczenia, wspaniałych osiągnięć. Mówi o dojrzałości duchowej. Wskazuje na harmonię świata wynikającą z rządzącego nim prawa kosmicznego. Symbolizuje mądrość, wiedzę, zakończenie, uniwersalność, altruizm.
Cykl Powitania Słońca łączy w sobie korzyści z całej praktyki jogi. Rozwija siłę, wytrzymałość, elastyczność. Długa seria cykli poprawia również wydolność. Usprawnia układ krążenia i oddychania. Może być doskonałym narzędziem do medytacji w ruchu. 108 Powitań Słońca wykonywane w jednym rytmie przez grupę ludzi niesie ze sobą potężną energię.

JOGOWY PLAN DNIA. PRZYKŁADOWY PLAN WARSZATÓW.

CO ZAWIERA CENA I JAKIE SĄ DODATKOWE KOSZTY ?

DLACZEGO BALI I GILI ? CO CIEKAWEGO MOŻNA ZOBACZYĆ W TYCH MIEJSCACH ?

PLAN WYJAZDU DZIEŃ PO DNIU.

ZAKWATEROWANIE. JAKI JEST STANDARD HOTELI W KTÓRYCH SIĘ ZATRZYMAMY ?

UBUD. BALI

Hotel Bliss Ubud Spa & Bungalow *** jest położony pośród rozległych pól ryżowych i stanowi wspaniałą przystań dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Oferta obiektu obejmuje piękny odkryty basen, wannę z hydromasażem, gabinet masażu, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny transfer do centrum miasta Ubud. Hotel jest usytuowany zaledwie 5 minut jazdy od centrum Ubud oraz 10 minut jazdy od popularnego małpiego gaju. Pokoje są klimatyzowane i dysponują prywatnymi balkonami z widokiem na tropikalną roślinność. Wyposażenie obejmuje meble z ciemnego drewna oraz łóżko z baldachimem i moskitierą. W każdym z pokoi znajduje się też minibar, wanna oraz zestaw kosmetyków.

GILI TRAWANGAN

Jali Resort*** położony 5 minut spacerem od plaży. Na terenie obiektu działa restauracja i bezpłatne Wi-Fi. Z okien roztacza się widok na znajdujący się na miejscu odkryty basen, który jest czynny przez cały rok. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i czajnik. W każdym z nich znajduje się łazienka z bidetem, prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W okolicy panują dobre warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy konnej oraz nurkowania z rurką lub akwalungiem. Ośrodek Jali Resort – Gili Trawangan oddalony jest o 600 metrów od rezerwatu żółwi na wyspie Gili Trawangan i o 1 km od targu z wyrobami artystycznymi.

Miejsce możesz zarezerwować kontakując się z nami pod adresem:

info@freemeyoga.com

lub telefonicznie:

690906707 Natalia / 501290254 Marika

Potwierdzeniem udziału jest wpłata zaliczki w wysokości 800pln. Informacje o kolejnych płatnościach zostaną  wysłane do Ciebie mailem.

Współorganizatorem wyjazdu jest biuro podróży Passion Fruit
NIP: 676-245-75-40
KRS: 0000428158
Gwarancja AXA: 02.269.022
Licencja organizatora: Z/44/2012

E-mail

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.